ORAVICE – BASENY TERMALNE

  ŚRODA

W programie:
pobyt w starym kąpielisku termalnym w Oravicach (2 odkryte baseny, temperatura wody 32-37ºC) lub w nowym termalnym Aqua Parku Meander (2 kryte i 3 odkryte baseny z wodą o temperaturze 36-38ºC) z wieloma atrakcjami. Lecznicza woda sodowo -wapienno- magnezowo-siarkowa sprzyja leczeniu chorób reumatycznych, narządów ruchu ,kręgosłupa i chorób kobiecych.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 33 zł Dodatkowo płatne:
Aquapark Meander 16,9€/14€ lub stare baseny 5€/3 €

 

DOOKOŁA TATR – Słowacja

  ŚRODA

W programie:
Zamek Orawski z XIII wieku, wybudowanego na skałach 112 m nad rzeką Orawą, Jaskinia Demianowska Wolności w Tatrach Niżnych, jednej z najpiękniejszych jaskiń europejskich z przepływającą pod ziemią rzeką, przejazd do Szczyrbskiego Jeziora, najwyżej położonej miejscowości turystycznej w Tatrach leżącej nad drugim co do wielkości słowackim tatrzańskim jeziorem, czas wolny.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika w języku polskim na zamku i w jaskini, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 60 zł Dodatkowo płatne:
Zamek Orawski: 5€/3€; Jaskinia Demianowska: 8€/7€/4€.

 

WIEDEŃ – Austria

  ŚRODA

W programie:
Pałac Schönbrunn (UNESCO) i ogrody – letnia rezydencja cesarzowej Sisi,  Dom Hundertwassera, przejazd Ringiem, przy którym mieszczą się: Ratusz, Parlament, Opera, Uniwersytet, kościół Wotywny, pomnik Marii Teresy, Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Przyrodnicze, spacer przez dziedzińce Hofburga, a także przez Graben i Kohlmarkt aż do Katedry św. Szczepana, czas wolny, wjazd na wzgórze Kahlenberg, miejsce, z którego dowodził polski król Jan III Sobieski w bitwie z Turkami w 1683 roku.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika lokalnego, zestaw słuchawkowy, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 190 zł Dodatkowo płatne:
Pałac Schönbrunn : 12,90€ / 9,5€

 

WIEDEŃ – BRATYSŁAWA – Austria

  ŚRODA

W programie:
Wiedeń -Pałac Schonbrunn, zwiedzanie atrakcji miasta :Ring, Opera, Parlament, Ratusz, Belweder ,Teatr Zamkowy, Hofburg, Katedra Św. Stefana i inne, czas wolny. Bratysława-zwiedzanie Wzgórza Zamkowego i Starego Miasta, czas wolny.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika lokalnego w Wiedniu, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 190 zł Dodatkowo płatne:
pałac Schönbrunn 12,9€/9,5€

 

ENERGYLANDIA - Zator

  ŚRODA


W programie:
Energylandia, pobyt w największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki, Wadowice, czas wolny w mieście urodzin Papieża Jana Pawła II (możliwość zwiedzenia, Bazyliki Mniejszej i konsumpcji słynnej „kremówki JP II”),

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika

Cena: od 58 zł Dodatkowo płatne:
bilety do Energylandii 84,55 zł/46,55 zł

 

TATRY WYSOKIE – Słowacja

  ŚRODA

W programie:
Jaskinia Bielska, najpiękniejsza jaskinia tatrzańsk ,Szczyrbskie Jezioro, najwyżej położona miejscowość w Tatrach Słowackich, spacer nad jeziorem, czas wolny, Stary Smokowiec, wjazd kolejką szynową na Hrebienok i spacer do Wodospadów Zimnej Wody, czas wolny.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 58 zł Dodatkowo płatne:
Jaskinia Bielska 8€/7€/4€, bilet na kolejkę 9€/8€/6€

 

DINOZATORLAND

  ŚRODA

W programie:
Dinozatorland w Zatorze – największy w Polsce park ruchomych dinozaurów w tym największego na świecie ruchomego T-Rexa. Dinozatorland znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów. Pośród drzew usytuowano ożywione modele dinozaurów, łącznie przeszło 100 różnych eksponatów, zarówno tych mniejszych, jak i gigantycznych gadów, w  Wadowicach czas wolny

Cena zawiera: transport,  opiekę pilota

Cena: od 58 zł Dodatkowo płatne:
- park dinozaurów 29,90 zł

 

SPŁYW PRZEŁOMEM DUNAJCA

  ŚRODA

W programie:
Niedzica, możliwość zwiedzania zamku z XIII wieku, z którym związana jest legenda skarbu Inków, spacer po koronie zapory, następnie spływ tratwami rzeką Dunajec do Szczawnicy, czas wolny, przejazd do Dębna Podhalańskiego, zwiedzanie drewnianego kościółka z XV wieku, wybudowanego pierwotnie bez użycia gwoździ, zawierającego cenne polichromie, wpisanego na listę UNESCO.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, spływ tratwami

Cena: od 93 zł Dodatkowo płatne:
zamek w Niedzicy i wozownia: 12zł/9zł

 

TATRALANDIA - Słowacja

  ŚRODA

W programie:
Tatralandia,  największy aquapark na terenie Europy Środkowej z licznymi atrakcjami oraz ciepłą wodą geotermalną,, 14 basenów (krytych i odkrytych z wodą morską lub krystalicznie czystą), hydromasaże,  parasole, atrakcje dla dzieci, program animacyjny dnia.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 48 zł Dodatkowo płatne:
park wodny : 22€/ 19€/14,5€

 

SŁOWACKI SPISZ – Słowacja

  ŚRODA

W programie:
Poprad-Spiska Sobota – spacer po historycznej starówce, Jaskinia Dobszyńska Lodowa (UNESCO) z bogatą szatą lodową, Zamek Spiski (UNESCO),  największy średniowieczny kompleks zamkowy w Europie Środkowej, Lewocza (UNESCO),perła architektury średniowiecznej z rynkiem i kościołem św. Jakuba, w którym znajduje się najwyższy na świecie drewniany ołtarz gotycki, czas wolny,  „Siwa Broda”,gejzer i wody mineralne , Spiska Kapituła- kościół (UNESCO) tzw. Słowacki Watykan

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 68 zł Dodatkowo płatne: Jaskinia 8€/7€/4€; Zamek Spiski 5€/3€;kościół św. Jakuba 3€/2€; Spiska Kapituła 2€/1€

 

ŁOMNICKI SZCZYT – Słowacja

  ŚRODA

W programie:
wjazd kolejką gondolową do Skalnatego Plesa na wysokość 1751 m n.p.m., gdzie znajduje się niewielkich rozmiarów jeziorko, następnie wjazd 14-osobową kolejką gondolową na Łomnicki Szczyt ( 2634 m n.p.m.), drugi pod względem wysokości szczyt w Tatrach (po Gerlachu),  przejście piesze szlakiem na Hrebienok ( 2,5 h) ,po drodze odpoczynek w schronisku, zjazd kolejką szynową do Starego Smokowca

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 60 zł Dodatkowo płatne:
wjazd kolejką na Łomnicki Szczyt: 27€/ 23€ /20€,wjazd kolejką do Skalnatego Plesa i zjazd z Hrebienoka : 20€ /17€/15€

 

KRAKÓW I WIELICZKA

  ŚRODA

W programie:
zwiedzanie starego miasta (UNESCO) – Barbakan, Brama Floriańska, ulica Floriańska, Rynek Główny – największy rynek europejski; zwiedzanie Kościoła Mariackiego z ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennice, ratusz, pomnik Adama Mickiewicza, przejście „drogą królewską” w stronę Wzgórza Wawelskiego: Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie, krypta Pary Prezydenckiej - Lecha i Marii Kaczyńskich, czas wolny, przejazd do Kopalni Soli (UNESCO) w Wieliczce, działającej nieprzerwanie od XIII wieku.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika w Krakowie, przewodnika w Kopalni Soli, zestaw słuchawkowy

Cena: od 80 zł Dodatkowo płatne:
Katedra Wawelska, Krypty, Dzwon Zygmunta: 12zł/7zł; Kościół Mariacki: 10zł/5zł
Kopalnia soli: 55zł/38zł

 

OŚWIĘCIM WADOWICE

  ŚRODA

W programie:
Auschwitz/Birkenau – zwiedzanie obozu koncentracyjnego, który stał się dla świata symbolem terroru, ludobójstwa i holocaustu, Wadowice – czas wolny 1,5h w mieście urodzin Papieża Jana Pawła II (możliwość zwiedzenia, Bazyliki Mniejszej i konsumpcji słynnej „kremówki JP II”).

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika, słuchawki w muzeum

Cena: od 109 zł