ORAVICE – BASENY TERMALNE

  SOBOTA

W programie:
pobyt w starym kąpielisku termalnym w Oravicach (2 odkryte baseny, temperatura wody 32-37ºC) lub w nowym termalnym Aqua Parku Meander (2 kryte i 3 odkryte baseny z wodą o temperaturze 36-38ºC). z wieloma atrakcjami. Lecznicza woda sodowo –wapienno -magnezowo-siarkowa sprzyja leczeniu chorób reumatycznych, narządów ruchu ,kręgosłupa i chorób kobiecych.

Cena zawiera: transport, opiekę  pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 33 zł Dodatkowo płatne:
Aquapark Meander 16,9€/14€ lub stare baseny 5€/3 €

 

SŁOWACKI SPISZ

  SOBOTA

W programie:
Poprad-Spiska Sobota, spacer po historycznej starówce, Jaskinia Dobszyńska Lodowa (UNESCO) z bogatą szata lodową, Spiska Kapituła (UNESCO) tzw. słowacki Watykan ,kościelne miasteczko otoczone murem z XV w., Zamek Spiski (UNESCO), największy średniowieczny kompleks zamkowy w Europie Środkowej,  Lewocza (UNESCO), perła architektury średniowiecznej z pięknym rynkiem i kościołem św. Jakuba, w którym znajduje się najwyższy na świecie drewniany ołtarz gotycki, czas wolny, „Siwa Broda” gejzer i wody mineralne .

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW
Cena: od 68 zł Dodatkowo płatne:
Jaskinia Lodowa 8€/7€/4€; Zamek Spiski 5€/3€; kościół w Lewoczy 3€/2€; Spiska Kapituła 2€/1€

 

WIELICZKA

  SOBOTA

W programie:
Kopalnia Soli w Wieliczce (UNESCO), działająca nieprzerwanie od XIII wieku. Podczas wycieczki trasą turystyczną z przewodnikiem można podziwiać wspaniałe kaplice, urokliwe podziemne jeziorka, oryginalne urządzenia i sprzęt, a także ślady prac górniczych. W jednej z komór znajdują się sklepy z pamiątkami, restauracja, poczta.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika w kopalni w Wieliczce

Cena: od 63 zł Dodatkowo płatne:
Kopalnia Soli: 55zł/38zł

 

SPŁYW PRZEŁOMEM DUNAJCA

  SOBOTA

W programie:
Niedzica, możliwość zwiedzania zamku z XIII wieku, z którym związana jest legenda skarbu Inków, spacer po koronie zapory, następnie spływ tratwami rzeką Dunajec do Szczawnicy, czas wolny, przejazd do Dębna Podhalańskiego, zwiedzanie drewnianego kościółka z XV wieku, wybudowanego pierwotnie bez użycia gwoździ, zawierającego cenne polichromie, wpisanego na listę UNESCO.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, spływ tratwami i wstęp do PPN

Cena: od 93 zł Dodatkowo płatne:
zamek w Niedzicy i wozownia: 12zł/9zł,

 

EGER I MISZKOLC – Węgry

  SOBOTA

W programie:
Eger miejscowość znana z produkcji doskonałych win w tym słynnego „Egri Bikaver”  tzw. „byczej krwi”, spacer po centrum: Bazylika, kościół Minorytów, Pałac Biskupi, Liceum z obserwatorium, Plac Dobo, Muzeum Mercepanu, minaret (możliwość wejścia na mały taras widokowy po 97 krętych schodach), ruiny zamku, czas wolny w centrum, przejazd do Doliny Pięknej Pani, gdzie znajduje się szereg piwniczek winnych wykutych w tufie wulkanicznej, możliwość degustacji i zakupu win w piwniczkach, przejazd do Miszkolca, pobyt na basenach z wodą geotermalną, wydrążonych w grotach skalnych.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika po Egerze degustację wina Egri Bikaver,, wstęp do kościoła minorytów i Bazyliki, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 150 zł Dodatkowo płatne:
zamek w Egerze 800HUF/400HUF, baseny w MIskolc Topolca 1800 HUF

 

BRATYSŁAWA – Słowacja

  SOBOTA

W programie:
Zamek w Bojnicach, który należy do najładniejszych, najstarszych i najczęściej odwiedzanych zamków w Europie Środkowej,  następnie przejazd do Bratysławy, zwiedzanie Bratysławy z przewodnikiem, czas wolny na starym mieście.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika po Zamku w Bojnicach, przewodnika po Bratysławie - 3 godziny, poczęstunek w autokarze: sandwicz Subway Club 15 + woda 0.5l,  ubezpieczenie  KL i NNW

Cena: od 205 zł Dodatkowo płatne:
Zamek w Bojnicach 8€/3,5€

 

PRAGA – Czechy (wycieczka 2-dniowa)

  SOBOTA

W programie:
Praga,  zwiedzanie: Klasztor Strahowski, Pohorzelec, Loreta, Zamek Hradczański, Stare Schody Zamkowe, Ogród Valdsztejna, Most Karola, następnie wyjazd na pokaz fontann – słynnej praskiej atrakcji.
2 dzień-  zwiedzanie: Plac Wacława, Pałac Lucerna, Ogród Franciszkanów z kościołem Matki Boskiej Śnieżnej, Ratusz Nowomiejski, Dzielnica Żydowska, Rynek, Starego Miasta, Dom Reprezentacyjny.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika polskojęzycznego w Pradze, zakwaterowanie w hotelu ** lub ***,pokój dwuosobowy lub 3 osobowy,  obiadokolację w pierwszym dniu, śniadanie w drugim dniu, poczęstunek w autokarze: sandwicz Subway Club 15 + woda 0.5l, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 459 zł Dodatkowo płatne:
Krizikova Fontanna 220kc, napoje do obiadokolacji

 

DOOKOŁA TATR – Słowacja

  SOBOTA

W programie:
Zamek Orawski z XIII wieku, wybudowanego na skałach 112 m nad rzeką Orawą, Jaskinia Demianowska Wolności w Tatrach Niżnych,  jedna z najpiękniejszych jaskiń europejskich z przepływającą pod ziemią rzeką,  przejazd do Szczyrbskiego Jeziora – najwyżej położonej miejscowości turystycznej w Tatrach leżącej nad drugim co do wielkości słowackim tatrzańskim jeziorem, czas wolny.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika w języku polskim na zamku i w jaskini, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 60 zł Dodatkowo płatne:
Zamek Orawski: 5€/3€; Jaskinia Demianowska: 8€/7€/4€.

 

TATRY WYSOKIE – Słowacja

  SOBOTA

W programie:
Jaskinia Bielska,  najpiękniejsza jaskinia tatrzańska, Szczyrbskie Jezioro, najwyżej położona miejscowość w Tatrach Słowackich, spacer nad jeziorem, czas wolny, przejazd do Starego Smokowca, wjazd kolejką szynową na Hrebienok i spacer do Wodospadów Zimnej Wody, czas wolny.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 58 zł Dodatkowo płatne:
Jaskinia Bielska 8€/7€/4€, bilet na kolejkę 9€/8€/6€

 

TATRALANDIA PARK WODNY – Słowacja

  SOBOTA

W programie:
Tatralandia,  największy aquaparku na terenie Europy Środkowej z licznymi atrakcjami oraz ciepłą wodą geotermalną, FUN PAKIET obejmuje 28 zjeżdżalni, 14 basenów (krytych i odkrytych; z wodą morską lub krystalicznie czystą), hydromasaże, szafki, parasole, atrakcje dla dzieci, program animacyjny dnia.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 48 zł Dodatkowo płatne:
park wodny 22€/19€ / 14,5

 

ŁOMNICKI SZCZYT – Słowacja

  SOBOTA

W programie:
wjazd kolejką gondolową do Skalnatego Plesa na wysokość 1751 m n.p.m., gdzie znajduje się niewielkich rozmiarów jeziorko, następnie wjazd 14-osobową kolejką gondolową na Łomnicki Szczyt ( 2634 m n.p.m.), drugi pod względem wysokości szczyt w Tatrach (po Gerlachu); następnie przejście piesze szlakiem na Hrebienok, po drodze odpoczynek w schronisku, zjazd kolejką szynową do Starego Smokowca

Cena zawiera: transport, opiekę  pilota/przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 60 zł Dodatkowo płatne:
- wjazd kolejką na Łomnicki Szczyt: 27€/ 23€ /20€
- wjazd kolejką do Skalnatego Plesa i zjazd z Hrebienoka : 20€ /17€/15€