TATRALANDIA PARK WODNY – Słowacja

  NIEDZIELA

W programie:
Tatralandia, największy aquapark na terenie Europy Środkowej z licznymi atrakcjami oraz ciepłą wodą geotermalną,. FUN PAKIET obejmuje 28 zjeżdżalni, 14 basenów (krytych i odkrytych) z wodą morską lub krystalicznie czystą, hydromasaże, szafki, parasole, atrakcje dla dzieci, program animacyjny dnia.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW

Cena: od 48 zł Dodatkowo płatne:
park wodny 24€/ 21€ / 16€  

 

WIELICZKA

  NIEDZIELA

W programie:
Kopalnia  Soli w Wieliczce (UNESCO), działająca nieprzerwanie od XIII wieku. Podczas wycieczki trasą turystyczną z przewodnikiem można podziwiać wspaniałe kaplice, urokliwe podziemne jeziorka, oryginalne urządzenia i sprzęt, a także ślady prac górniczych. W jednej z komór znajdują się sklepy z pamiątkami, restauracja, poczta.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota/przewodnika w kopalni w Wieliczce

Cena: od 63 zł Dodatkowo płatne:
Kopalnia Soli: 55zł/38zł

 

WIELICZKA I MUZEUM ŻUP KRAKOWSKICH

  NIEDZIELA

W programie:
Kopalnia Soli w Wieliczce (UNESCO), działającej nieprzerwanie od XIII wieku. Podczas wycieczki trasą turystyczną z przewodnikiem można podziwiać wspaniałe kaplice, urokliwe podziemne jeziorka, oryginalne urządzenia i sprzęt, a także ślady prac górniczych. W jednej z komór znajdują się sklepy z pamiątkami, restauracja, poczta. Następnie zwiedzanie Muzeum Żup Krakowskich.

Cena zawiera: transport,  opiekę pilota/przewodnika po kopalni

Cena: od 75 zł Dodatkowo płatne:
kopalnia soli i Muzeum Żup Krakowskich 55 zł/38 zł

 

SPŁYW PRZEŁOMEM DUNAJCA

  NIEDZIELA

W programie:
Niedzica, możliwość zwiedzania zamku z XIII wieku, z którym związana jest legenda skarbu Inków, spacer po koronie zapory, następnie spływ tratwami rzeką Dunajec do Szczawnicy, czas wolny, przejazd do Dębna Podhalańskiego, zwiedzanie drewnianego kościółka z XV wieku, wybudowanego pierwotnie bez użycia gwoździ, zawierającego cenne polichromie, wpisanego na listę UNESCO.

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, spływ tratwami i wstęp do PPN

Cena: od 93 zł Dodatkowo płatne:
zamek w Niedzicy i wozownia: 12zł/9zł,